KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8681491
nr 868 1491
Blandteknik
oidentifierad konstnär, blommor i vas, signerad, -45, 48x60
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 januari 2014
kl 18:37:33
6/1 05:52:37